animetears
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

animetears

un forum pt toti maniacii obsedati de anime si manga
 
AcasaPortal*GalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Amy LaVere-la pescuit

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
black_wings
Admin
Admin
black_wings


feminin
Numarul mesajelor : 241
Varsta : 32
Localizare : bacau
YENI :
Amy LaVere-la pescuit Left_bar_bleue154 / 100154 / 100Amy LaVere-la pescuit Right_bar_bleue

REPUTATII : 82
WARN :
Amy LaVere-la pescuit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amy LaVere-la pescuit Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/01/2008

Amy LaVere-la pescuit Empty
MesajSubiect: Amy LaVere-la pescuit   Amy LaVere-la pescuit Icon_minitimeMier Feb 27, 2008 11:33 pm

cred k titlul spune tot....rockita aceea de plasa seamana cu una de pescuit...outfitul in sine nu ar strica dak aceea rokita ar lipsi...mie chiar imi plac manusile lungi si pantofii aceea decupati....chiar si rokita neagra e chiar sexi...

voi ce parere aveti?
Amy LaVere-la pescuit 639_110
Sus In jos
https://animetears.forumgratuit.ro
yumi
moderator
moderator
yumi


feminin
Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
YENI :
Amy LaVere-la pescuit Left_bar_bleue95 / 10095 / 100Amy LaVere-la pescuit Right_bar_bleue

REPUTATII : 34
WARN :
Amy LaVere-la pescuit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amy LaVere-la pescuit Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/01/2008

Amy LaVere-la pescuit Empty
MesajSubiect: Re: Amy LaVere-la pescuit   Amy LaVere-la pescuit Icon_minitimeJoi Feb 28, 2008 4:52 pm

rochia e chiar penibila ...si mai are si franjuri....nu stiu cum a putut iesi asda din casa stiind k merge la un eveniment important...dak ar scapa de rokita si ar adauga ceva accesorii ar iesi o tinuta potrivita
Sus In jos
criss_suzana
ucenic anime
ucenic anime
criss_suzana


feminin
Numarul mesajelor : 104
Varsta : 31
Localizare : Oradea,Anime town
YENI :
Amy LaVere-la pescuit Left_bar_bleue110 / 100110 / 100Amy LaVere-la pescuit Right_bar_bleue

REPUTATII : 24
WARN :
Amy LaVere-la pescuit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amy LaVere-la pescuit Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/02/2008

Amy LaVere-la pescuit Empty
MesajSubiect: Re: Amy LaVere-la pescuit   Amy LaVere-la pescuit Icon_minitimeDum Mar 02, 2008 12:22 am

am vazut in coolgirl asta mai demult...e penibil....kum sa portzi asha ceva(franjuri~tzaranesc)la o tzinuta eleganta blush
Sus In jos
http://www.allaboutanime.3xforum.ro
dark_cristal
membru nou
membru nou
dark_cristal


feminin
Numarul mesajelor : 38
Varsta : 29
YENI :
Amy LaVere-la pescuit Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Amy LaVere-la pescuit Right_bar_bleue

REPUTATII : 3
WARN :
Amy LaVere-la pescuit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amy LaVere-la pescuit Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/02/2008

Amy LaVere-la pescuit Empty
MesajSubiect: Re: Amy LaVere-la pescuit   Amy LaVere-la pescuit Icon_minitimeDum Mar 02, 2008 12:26 am

da criss si eu am vazut-osima bucur k gratzy a postat-o asa o pot comenta si eu...
in concluzie...urasc rokia alba ....ador rokia neagra, sexy...si manusile lungi...foarte tari
Sus In jos
angel_anime_girl
membru nou
membru nou
angel_anime_girl


feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 29
Localizare : Tokio,Japonia
YENI :
Amy LaVere-la pescuit Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Amy LaVere-la pescuit Right_bar_bleue

REPUTATII : 3
WARN :
Amy LaVere-la pescuit Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Amy LaVere-la pescuit Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/08/2008

Amy LaVere-la pescuit Empty
MesajSubiect: Re: Amy LaVere-la pescuit   Amy LaVere-la pescuit Icon_minitimeVin Aug 22, 2008 4:36 pm

e aiurea rau cu franjurile alea   nu nu nu dak ar renunta la rokia alba ar fi superba
Sus In jos
Continut sponsorizat





Amy LaVere-la pescuit Empty
MesajSubiect: Re: Amy LaVere-la pescuit   Amy LaVere-la pescuit Icon_minitime

Sus In jos
 
Amy LaVere-la pescuit
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
animetears :: fashion :: fashion icon-uri si ipostaze penibile-
Mergi direct la: