animetears
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

animetears

un forum pt toti maniacii obsedati de anime si manga
 
AcasaPortal*GalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Personaj preferat..

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Momo-chan
ucenic anime
ucenic anime
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
YENI :
Personaj preferat.. Left_bar_bleue115 / 100115 / 100Personaj preferat.. Right_bar_bleue

REPUTATII : 80
WARN :
Personaj preferat.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaj preferat.. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/05/2008

Personaj preferat.. Empty
MesajSubiect: Personaj preferat..   Personaj preferat.. Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 6:20 pm

 Aici spuneti personajul vostru preferat din animeul kiddy grade, nu conteaza feminin sau masculin.
 Personajul care v-a placut cel mai mult, din acest anime. Argumentati!
 Mie imi place de eclair, cel mai mult si nu pentru ca  este si personajul principal, ci pentru ca este foarte curajoasa, puternica, foarte ambitioasa, frumoasa, etc. Pot spune ca o invidiez, umpic. :D.
 Voua de cine va place?
Sus In jos
ank
membru nou
membru nou
ank


feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 28
Localizare : Contesti
YENI :
Personaj preferat.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Personaj preferat.. Right_bar_bleue

REPUTATII : 14
WARN :
Personaj preferat.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaj preferat.. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/04/2008

Personaj preferat.. Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat..   Personaj preferat.. Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 12:22 pm

Si preferata mea e tot Eclair , pentru ca e frumoasa , draguta , cel mai puternic membru ES , uneori se si prosteste si e amuzanta , ea mi se pare cea mai speciala.
Dar imi place si Lumiere si ea e o draguta si e prietena cea mai buna a lui Eclair.
Sus In jos
anda
membru nou
membru nou
anda


feminin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 28
Localizare : vs
YENI :
Personaj preferat.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Personaj preferat.. Right_bar_bleue

REPUTATII : 16
WARN :
Personaj preferat.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaj preferat.. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/07/2008

Personaj preferat.. Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat..   Personaj preferat.. Icon_minitimeDum Iul 06, 2008 10:34 pm

Personajul meu preferat din kiddy grade este un baiat cu par lung,albastru,are un frate pe nume dextera si este foarte,foarte,foarte dragut si ajuta pe oricine la nevoie.Ghiciti cine e? hdh
Raspuns:este SINISTRA
Sus In jos
Ai Enma
membru nou
membru nou
Ai Enma


feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 31
Localizare : In Jigoku
YENI :
Personaj preferat.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaj preferat.. Right_bar_bleue

WARN :
Personaj preferat.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaj preferat.. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/07/2008

Personaj preferat.. Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat..   Personaj preferat.. Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 10:05 pm

Personajul meu preferat este Eclair!Pentru ca e puternica si frumoasa..e descurcareata si hazlie mereu
Sus In jos
angel_anime_girl
membru nou
membru nou
angel_anime_girl


feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 29
Localizare : Tokio,Japonia
YENI :
Personaj preferat.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Personaj preferat.. Right_bar_bleue

REPUTATII : 3
WARN :
Personaj preferat.. Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Personaj preferat.. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/08/2008

Personaj preferat.. Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat..   Personaj preferat.. Icon_minitimeJoi Sept 04, 2008 3:08 pm

Personaj preferat.. Eclair10personajul meu preferat din Kiddy Grade este Eclair.Mi se pare cea mai dragutza, frumoasa, inteligenta,este o prietena adevarata,nu-si tradeaza colega,pe Lumiere, altfel spus e sooper de treaba si curajoasa. jk'
Sus In jos
Continut sponsorizat





Personaj preferat.. Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat..   Personaj preferat.. Icon_minitime

Sus In jos
 
Personaj preferat..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaj preferat...
» Personaj preferat
» Personaj preferat...
» Personaj preferat...
» personaj masculin preferat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
animetears :: ANIME :: ACTIUNE :: kiddy grade-
Mergi direct la: