animetears
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

animetears

un forum pt toti maniacii obsedati de anime si manga
 
AcasaPortal*GalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 concurs de dress up

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
angel_anime_girl
membru nou
membru nou
angel_anime_girl


feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 29
Localizare : Tokio,Japonia
YENI :
concurs de dress up Left_bar_bleue100 / 100100 / 100concurs de dress up Right_bar_bleue

REPUTATII : 3
WARN :
concurs de dress up Left_bar_bleue2 / 1002 / 100concurs de dress up Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/08/2008

concurs de dress up Empty
MesajSubiect: concurs de dress up   concurs de dress up Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 3:56 pm

Am hotarat sa fac un concurs de dress up.As dori dak se poate sa fie 10 concurenti, dak nu macar 5.Eu va dau link-urile shi voi dati print screen shi postati tinuta aici.Ok?
Sunt 5 link-uri, deci vor fi 5 poze.Sa nu copiati tinutele.Deci, spor la treaba. jk' Cine vrea sa participe?
asteptconcurenti...

Edit by Blue Rose: Hey, mai citeste si tu regulile, nu este permis duble-postingul...(din cauza asta ti-am sters al doilea mesaj care mai era si spam pe deasupra), daca ai uitat ceva, sa spui, foloseste butonul edit. Asta e doar o avertizare, fiindca esti user nou, dar pe viitor vei primi warning asa ca ai MARE GRIJA, CUM POSTEZI!PS: Ti-am sters linkurile, fiindca am vazut, ca a pus aceleasi joculete Miko-chan, sub forma de thumbail, deci cei care mai participati la acest concurs, faceti joculetele puse de MIko, ca sunt aceleasi, iar apoi postati rezultatele ca apoi ceilalti useri sa le voteze, ok?. Nu mai aveau rost linkurile tale, fiindca a pus Miko, jocurile, asa ca nu aveau rost sa fie puse aceleasi jocuri de doua ori consecutiv, din cauza asta ti-am sters linkurile. Succes in continuare! :D- Oricum daca nu-ti convine, poti sa le pui din nou(linkurile), folosind butonul edit, de deasupra postului tau, dar eu zic ca e mai bine asa. Ja! Sau Miko, a postat rezultatele sale, adica tinutele cu care participa la concurs, huh?, si nu jocurile? Daca e asa, imi cer mii de scuze, si poti sa pui linkurile inapoi...:D baka me!
Sus In jos
Miko
membru nou
membru nou
Miko


feminin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 27
Localizare : Tokyo,Japonia
YENI :
concurs de dress up Left_bar_bleue105 / 100105 / 100concurs de dress up Right_bar_bleue

REPUTATII : 6
WARN :
concurs de dress up Left_bar_bleue0 / 1000 / 100concurs de dress up Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/07/2008

concurs de dress up Empty
MesajSubiect: Re: concurs de dress up   concurs de dress up Icon_minitimeVin Aug 22, 2008 8:43 pm

Ma inscriu eu!

1.

2.

3.

4.

5.
Sus In jos
 
concurs de dress up
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
animetears :: CAFENEA :: Jocuri-
Mergi direct la: