animetears
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

animetears

un forum pt toti maniacii obsedati de anime si manga
 
AcasaPortal*GalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Hello, otaku-tachi!

In jos 
AutorMesaj
NemuiN
membru nou
membru nou
NemuiN


feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 29
Localizare : doko ni mo...nai
YENI :
Hello, otaku-tachi! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hello, otaku-tachi! Right_bar_bleue

WARN :
Hello, otaku-tachi! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hello, otaku-tachi! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/02/2011

Hello, otaku-tachi! Empty
MesajSubiect: Hello, otaku-tachi!   Hello, otaku-tachi! Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 3:34 am

Buna!(`-`)>
Ma numesc Adriana , dar puteti sa-ti spune-ti NemuiN , e mai usor. Am 16 ani si sunt din Bucuresti... Nu prea stiu cu ce sa incep . Anyway, am dat de forumul asta intamplator si mi s-a parut prietenos , asa ca m-am inscris.
Eu sunt tipul de fan-anime care citeste mai multa manga, iar preferatele mele sunt Dengeki Daisy ,Moe kare, After school nightmare si multe altele. In materie de anime, pref. mele sunt Death Note , Vampire Knight , Ghost Hunt so Otome Youkai Zakuro.
Muzica...Ascult cam orice gen ,evident nu si manele sau populara. Ascult orice melodie daca imi plac versurile sau ritmul (dar sa nu fie romaneasca , cu cateva exceptii)
OK, acum chiar nu mai stiu ce sa spun...Gomenchai~
Deci , cam atat momentan.

Bye
Sus In jos
 
Hello, otaku-tachi!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
animetears :: WELCOME :: Sa ne cunoastem mai bine-
Mergi direct la: