animetears
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

animetears

un forum pt toti maniacii obsedati de anime si manga
 
AcasaPortal*GalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 HEll girl:buna sau rea?

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Keit
membru nou
membru nou
Keit


feminin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 29
Localizare : a doua strada la dreapta
YENI :
HEll girl:buna sau rea? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100HEll girl:buna sau rea? Right_bar_bleue

REPUTATII : 5
WARN :
HEll girl:buna sau rea? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100HEll girl:buna sau rea? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/08/2008

HEll girl:buna sau rea? Empty
MesajSubiect: HEll girl:buna sau rea?   HEll girl:buna sau rea? Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 1:31 pm

Voi ce credeti?
Eu nu stiu ce sa zic...cred ca nu e nici buna dar nici rea, pare pe undeva la mijloc.Sunt multe chesti de discutat aici.La prima vedere pare foarte rea si cam ciudata dar pe parcurs iti dai seama ca nu e chiar asa.
Sus In jos
Momo-chan
ucenic anime
ucenic anime
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
YENI :
HEll girl:buna sau rea? Left_bar_bleue115 / 100115 / 100HEll girl:buna sau rea? Right_bar_bleue

REPUTATII : 80
WARN :
HEll girl:buna sau rea? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100HEll girl:buna sau rea? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/05/2008

HEll girl:buna sau rea? Empty
MesajSubiect: Re: HEll girl:buna sau rea?   HEll girl:buna sau rea? Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 2:01 pm

Intradevar, Keit-chan! Aici chiar sunt multe de discutat.(bun topic :D).
Pai si eu ca si tine nu pot spune ca e rea, dar nici prea buna nu e. Ai Enma, e o fire destul de dificila, si ti-e cam greu sa o ghicesti din prima. Are o personalitate foarte puternica, si o meserie destul de grea.
Deci, hmm, si eu sunt cam tot pe la mijloc...
Sus In jos
black_wings
Admin
Admin
black_wings


feminin
Numarul mesajelor : 241
Varsta : 32
Localizare : bacau
YENI :
HEll girl:buna sau rea? Left_bar_bleue154 / 100154 / 100HEll girl:buna sau rea? Right_bar_bleue

REPUTATII : 82
WARN :
HEll girl:buna sau rea? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100HEll girl:buna sau rea? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/01/2008

HEll girl:buna sau rea? Empty
MesajSubiect: Re: HEll girl:buna sau rea?   HEll girl:buna sau rea? Icon_minitimeJoi Aug 07, 2008 10:47 pm

wow ...greu raspuns....oamnii nu sunt catalogati ca oameni buni si oameni rai ...fiecare are o parte care domina ...dar ai pot spune ca e dominata de sentimente pozitive...o inteleg caci ea a suferit extrem de mult ...plus k ea nu isi arata sentimentele prea mult si e destul de greu sa iti dai seama
Sus In jos
https://animetears.forumgratuit.ro
yumi
moderator
moderator
yumi


feminin
Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
YENI :
HEll girl:buna sau rea? Left_bar_bleue95 / 10095 / 100HEll girl:buna sau rea? Right_bar_bleue

REPUTATII : 34
WARN :
HEll girl:buna sau rea? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100HEll girl:buna sau rea? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/01/2008

HEll girl:buna sau rea? Empty
MesajSubiect: Re: HEll girl:buna sau rea?   HEll girl:buna sau rea? Icon_minitimeVin Ian 02, 2009 3:38 pm

nu prea am urmarit serialul dar la inceput am crezut k e bunatatea intruchipata.. aplauze .ii pedepsea pe cei rai sd dar totusi cu un pret hvl ...si celelalt trebuia sa ajunga in iad. cry ....asa k nu stiu ce sa zic .....cred k e buna gsd
Sus In jos
Continut sponsorizat





HEll girl:buna sau rea? Empty
MesajSubiect: Re: HEll girl:buna sau rea?   HEll girl:buna sau rea? Icon_minitime

Sus In jos
 
HEll girl:buna sau rea?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ati suporta sa fiti hell girl?
» buna
» BuNa!!!
» Who's Your Inuyasha Dream Girl?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
animetears :: ANIME :: HOROR/PSIHOLOGIC :: hell girl-
Mergi direct la: