animetears
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

animetears

un forum pt toti maniacii obsedati de anime si manga
 
AcasaPortal*GalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ati suporta sa fiti hell girl?

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Keit
membru nou
membru nou
Keit


feminin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 29
Localizare : a doua strada la dreapta
YENI :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

REPUTATII : 5
WARN :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/08/2008

Ati suporta sa fiti hell girl? Empty
MesajSubiect: Ati suporta sa fiti hell girl?   Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 1:33 pm

Nu cred, nu prea imi place sa vad cum mor oamenis au mai bine zis cum sunt trimisi in iad, indiferent daca sunt buni sau rai.Dar parca mai mult nu imi place sa vad oamenii suferind deci nu stiu ce sa zic, nu sunt in locul ei.
Sus In jos
Momo-chan
ucenic anime
ucenic anime
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
YENI :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue115 / 100115 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

REPUTATII : 80
WARN :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/05/2008

Ati suporta sa fiti hell girl? Empty
MesajSubiect: Re: Ati suporta sa fiti hell girl?   Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 2:06 pm

Cum am mai spus, Ai Enma are o misiune destul de dificila, si chiar ''nasoala''(daca pot sa o numesc asa).
Si, nu, nu as vreau sa fiu in locul ei, chiar nu as vreau, fiindca trebuie sa ai o inima de piatra, si eu nu am asa ceva...:D
Sus In jos
black_wings
Admin
Admin
black_wings


feminin
Numarul mesajelor : 241
Varsta : 32
Localizare : bacau
YENI :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue154 / 100154 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

REPUTATII : 82
WARN :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/01/2008

Ati suporta sa fiti hell girl? Empty
MesajSubiect: Re: Ati suporta sa fiti hell girl?   Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeJoi Aug 07, 2008 10:36 pm

sincer o inteleg pe ai ...si da chiar as putea fi in locul ei ...sunt destul de dura de felul meu asa k asi suporta ...de obicei persoanele bune nu au fost trimise in iad asa k mas obijnui ...sunt destul de mare pe cand ea e doar un copil ...un copil care a suferit
Sus In jos
https://animetears.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Ati suporta sa fiti hell girl? Empty
MesajSubiect: Re: Ati suporta sa fiti hell girl?   Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ati suporta sa fiti hell girl?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» HEll girl:buna sau rea?
» Who's Your Inuyasha Dream Girl?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
animetears :: ANIME :: HOROR/PSIHOLOGIC :: hell girl-
Mergi direct la: