animetears
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

animetears

un forum pt toti maniacii obsedati de anime si manga
 
AcasaPortal*GalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 cel mai sexi personaj masculin

In jos 
+3
Momo-chan
yumi
black_wings
7 participan?i
AutorMesaj
black_wings
Admin
Admin
black_wings


feminin
Numarul mesajelor : 241
Varsta : 32
Localizare : bacau
YENI :
cel mai sexi personaj masculin Left_bar_bleue154 / 100154 / 100cel mai sexi personaj masculin Right_bar_bleue

REPUTATII : 82
WARN :
cel mai sexi personaj masculin Left_bar_bleue0 / 1000 / 100cel mai sexi personaj masculin Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/01/2008

cel mai sexi personaj masculin Empty
MesajSubiect: cel mai sexi personaj masculin   cel mai sexi personaj masculin Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 4:19 pm

care credeti k e cel mai sexi personaj masculin din serial big hug ....puteti sa va referiti atat la eroi cat si la personajele negative... aplauze .desigur nu uitati sa mentionati de ce credeti asta si desigur am nevoie de probe(ma refer la poze) :blush??:
Sus In jos
https://animetears.forumgratuit.ro
yumi
moderator
moderator
yumi


feminin
Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
YENI :
cel mai sexi personaj masculin Left_bar_bleue95 / 10095 / 100cel mai sexi personaj masculin Right_bar_bleue

REPUTATII : 34
WARN :
cel mai sexi personaj masculin Left_bar_bleue0 / 1000 / 100cel mai sexi personaj masculin Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/01/2008

cel mai sexi personaj masculin Empty
MesajSubiect: Re: cel mai sexi personaj masculin   cel mai sexi personaj masculin Icon_minitimeJoi Apr 03, 2008 4:46 pm

cu siguranta multi o sa-l puna pe kurama ...evident el e dar vreau sa fiu diferita si sa imi manifest admiratia fata de un alt personaj si anumen shishiwakamaru.... mi s-a parut tare dragalas mai ales knd fetele de pe stadion erau topite dupa el...imi place k are parul lung si albastru dar mai ales privirea lui...si pe langa asta e si foarte puternic...nu-i de loc de lepadat
cel mai sexi personaj masculin 8634703-2070725
cel mai sexi personaj masculin 3996ce48
cel mai sexi personaj masculin 3ec80e99

Sus In jos
Momo-chan
ucenic anime
ucenic anime
Momo-chan


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Localizare : Galati
YENI :
cel mai sexi personaj masculin Left_bar_bleue115 / 100115 / 100cel mai sexi personaj masculin Right_bar_bleue

REPUTATII : 80
WARN :
cel mai sexi personaj masculin Left_bar_bleue0 / 1000 / 100cel mai sexi personaj masculin Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/05/2008

cel mai sexi personaj masculin Empty
MesajSubiect: Re: cel mai sexi personaj masculin   cel mai sexi personaj masculin Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 5:41 pm

 Da si mie imi place mult de kurama,  prin urmare il voi pune pe el atata timp cat nu la pus
 nimeni, fiindca daca il punea cineva inaintea mea il alegeam pe hiei, pentru ca si  el
 e dragutz... :D.
 Kurama e foarte romantic, cu acel trandafir  rosu, e misterios, foarte sensibil, linistit(uneori). Arata si bine, este deci e sexy. Poze cu el:
 cel mai sexi personaj masculin Kurama8
 cel mai sexi personaj masculin Kurama%2520and%2520Youko%2520%255E_%255E
 cel mai sexi personaj masculin Kurama
Sus In jos
J-Rock_Girl
membru nou
membru nou
J-Rock_Girl


feminin
Numarul mesajelor : 32
Varsta : 30
Localizare : Bacau
YENI :
cel mai sexi personaj masculin Left_bar_bleue120 / 100120 / 100cel mai sexi personaj masculin Right_bar_bleue

REPUTATII : 11
WARN :
cel mai sexi personaj masculin Left_bar_bleue1 / 1001 / 100cel mai sexi personaj masculin Right_bar_bleue

Data de inscriere : 27/06/2008

cel mai sexi personaj masculin Empty
MesajSubiect: Re: cel mai sexi personaj masculin   cel mai sexi personaj masculin Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 12:59 pm

hiei este cu sigurantza cel mai dragutz jtiu ca ji kurama este dragutz dar nu intrece pe hiei misterios,dragutz,
Sus In jos
anda
membru nou
membru nou
anda


feminin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 28
Localizare : vs
YENI :
cel mai sexi personaj masculin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100cel mai sexi personaj masculin Right_bar_bleue

REPUTATII : 16
WARN :
cel mai sexi personaj masculin Left_bar_bleue0 / 1000 / 100cel mai sexi personaj masculin Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/07/2008

cel mai sexi personaj masculin Empty
MesajSubiect: Re: cel mai sexi personaj masculin   cel mai sexi personaj masculin Icon_minitimeDum Iul 06, 2008 9:55 pm

parerea mea este ca kurama este cel mai dragut(scuzati cacofonia).este bland si are un zambet fermecator jkghj zambet larg
Sus In jos
Ai Enma
membru nou
membru nou
Ai Enma


feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 31
Localizare : In Jigoku
YENI :
cel mai sexi personaj masculin Left_bar_bleue0 / 1000 / 100cel mai sexi personaj masculin Right_bar_bleue

WARN :
cel mai sexi personaj masculin Left_bar_bleue0 / 1000 / 100cel mai sexi personaj masculin Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/07/2008

cel mai sexi personaj masculin Empty
MesajSubiect: Re: cel mai sexi personaj masculin   cel mai sexi personaj masculin Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 9:48 pm

Eu zic ca Kurama este cel mai dragutz!!El e kawaii,bun la suflet si romantic
Sus In jos
angel_anime_girl
membru nou
membru nou
angel_anime_girl


feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 29
Localizare : Tokio,Japonia
YENI :
cel mai sexi personaj masculin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100cel mai sexi personaj masculin Right_bar_bleue

REPUTATII : 3
WARN :
cel mai sexi personaj masculin Left_bar_bleue2 / 1002 / 100cel mai sexi personaj masculin Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/08/2008

cel mai sexi personaj masculin Empty
MesajSubiect: Re: cel mai sexi personaj masculin   cel mai sexi personaj masculin Icon_minitimeVin Aug 22, 2008 5:03 pm

cel mai sexi personaj masculin Schuui10kurama e cel mai kawaii baiat din anime-ul yyhdupa parerea mea.E baiatul perfect. dhg E asa de sweet:hhyh:imi vine sa-l manance uneori.Sincer cred k e cel mai sexy pers masculin din yyh.Parerea mea..........
pun shi cateva poze cu el...

cel mai sexi personaj masculin Kurama11
cel mai sexi personaj masculin Kurama13
Sus In jos
 
cel mai sexi personaj masculin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» personaj masculin preferat
» Personaj preferat...
» Personaj preferat...
» Personaj preferat...
» inuyasha-personaj

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
animetears :: ANIME :: ACTIUNE :: yu yu hacusho-
Mergi direct la: